Pomoc drogowa

Jesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji. Od początku swojej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z pomocą drogową.

Działamy przede wszystkim na terenie powiatu Świeckiego i województwa kujawsko-pomorskiego, jednak świadczymy również usługi transportowe na terenie całego kraju co jest naszym dodatkowym atutem.

Solidnie wykonywanie naszych usług zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów. Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, poznajemy wymagania klientów, którym staramy się sprostać.
Przez 24 godziny na dobę świadczymy fachową i profesjonalną pomoc, a przede wszystkim szybki dojazd do miejsca. Dysponujemy samochodem, który sprosta każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Możliwy jest transport pojazdu każdego rodzaju od aut osobowych, busów, przyczep, quadów, motorów po maszyny budowlane, konstrukcje metalowe o DMC do 3500 kg.